Pozostałe

Przyrodniczy Blog

Off 3

Nowatorski system umożliwiający wykonywanie budowy na stokach
Tiltex System to nowatorski system umożliwiający wykonywanie budowy na stoku. Ze względu na to, że jest to wyzwanie, dlatego tak wiele ludzi doceni zastosowanie wymienionego systemu. Stoki nie są proste do ochrony, ze względu na to, że gleba ma na nich tendencję do ślizgania się. W związku z tym, concrete liner jest świetnie przystosowane. Pomimo tego, że powierzchnia jest narażona na erozję, czy przenikanie opadów to concrete roll poradzi sobie wzorowo. System Tiltex powstał na bazie rozwiniętej techniki GCCM i uznawany pozostaje jako swego rodzaju tkanina z betonu. Można ją rozłożyć na zboczach, dążąc do stabilizacji. Użycie concrete in a roll nie dopuści do pojawienia się sporej ilości chwastów oraz zapobiegnie przedostaniu opadów deszczu na stok. Wykładzina betonowa rolowana umożliwia błyskawiczne wyłożenie zbocza, tworzywem wytrzymałym jak i dobrze się prezentującym. Tiltex jest elastyczny, dlatego szybko przylega do powierzchni, a montaż jest prosty.
źródło: www.przyrodniczek.pl/

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Co zrobić, aby wreszcie zażegnać problemy seksualne?

    Życie erotyczne Polaków jest raczej przeciętne. Wcale nie jest powiedziane, że jesteśmy najgorsi w Europie, ale daleko nam do na przykład Włochów. Pewnie bardzo duży wpływ na stan zadowolenia z życia erotycznego ma polska pogoda bądź kuchnia. W końcu nie jest większą tajemnicą, że w gorących państwach ludzie są generalnie bardziej szczęśliwi, mają lepszą formę….

  • W jaki sposób walczyć alergię?

    Należy wiedzieć, że w dosłownie każdym przypadku sytuacja jest taka, iż jeżeli nie zadbamy o walkę z alergiami, w szczególności w trakcie lata będziemy mieli bardzo duże problemy z normalnym życiem. Akurat odnośnie tego nie mają wątpliwości osoby, które cierpią na alergie. A w zasadzie alergia to nic fajnego. I właśnie dlatego trzeba zwrócić uwagę…

Artykuły: