Pozostałe

Speed test

Off 3

Podstawowe wiadomości o tym, jak funkcjonuje FastTester
Główne informacje o tym, jak działa FastTester motywują do skorzystania z tego narzędzia. Sprawdzany jest na przykład wskaźnik Jitter , czyli zmiana opóźnień pakietu, w odwołaniu do wariancji czasowych w milisekundach pomiędzy pakietami danych w Internecie. Jest to zakłócenie w normalnej sekwencji przesyłania danych. Przy wysyłaniu danych pakiety są przesłane z serwera przez Internet do komputera użytkownika lub podłączonego urządzenia i są ładowane przez przeglądarkę www. Jitter nie pozwala danym poruszać się w rozsądnej prędkości. Z tego względu speed test jak najdokładniej kontroluje wszystko. Żeby dobrze zrobić test należy restartować modem i router. Nie można w takim samym czasie używać Internetu do czegoś innego. Trzeba również sprawdzić, czy pozostałe urządzenia w domu nie korzystają z Internetu. Przed rozpoczęciem testów należy zrestartować komputer lub innego rodzaju urządzenie mobilne. Należy też mieć na uwadze wyczyszczenie pamięci w przeglądarce. FastTester to test prędkości internetowej HTML5. Jest wiarygodny i pokazuje aktualne wyniki.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Jak możemy uratować własne małżeństwo?

    Można śmiało powiedzieć, że jeżeli masz bardzo duże problemy małżeńskie, ale nadal nie wygasło między wami uczucie, to nie ma bardziej odpowiedniego miejsca, aniżeli gabinet psychoterapeuty. Przecież szczere fakty są takie, że psychoterapeuta Bydgoszcz może pomóc każdemu małżeństwu. Aktualnie coraz bardziej powszechne są rozwody – naturalnie często sytuacja jest taka, że wzięcie rozwodu ma sens….

  • Co zrobić, aby móc wyglądać nieco młodziej?

    Obecnie coraz popularniejszy jest kult piękna i młodości. To powoduje, że szczególnie panie po czterdziestce w naprawdę wielu sytuacjach krępują się swojego wyglądu. I niepotrzebnie! Przecież to chyba nie jest tajemnica, że jeśli o siebie dbamy, to nie powinnyśmy niczym się przejmować. Najbardziej znaczące jest to by w dosłownie każdym przypadku być pogodzoną ze swoim…

Artykuły: